• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Nanokrystaly proti vodnímu kameni

Tisk Email

nano

nový systém úpravy tvrdé vody a vyčištění potrubí v objektu.

Kolem 82% spotřebitelů v ČR je zásobováno pitnou vodou se zvýšeným obsahem minerálních látek. Tyto pro život nezbytné látky se usazují a způsobují trvalé problémy ekonomické, technické, estetické a hygienické. Moderní byt, bytový dům, ubytovací a stravovací zařízení stojí a padá s kvalitním technickým a technologickým zázemím. K tomu jistě nepatří zarostlé potrubí, ucpané sprchy, protékající záchody, nehřející kotle, výměníky či bojlery atd.

fotoNanotechnologie proti vodnímu kameni

V posledním desetiletí se i v ČR prosazuje způsob úpravy tvrdé vody využívající fyzikálních procesů. Fyzikální úpravna vody Anticalc® PLUS 2010, se kterou vás chceme seznámit, patří k tomu nejlepšímu na našem trhu. Bez použití chemie, osmózy apod. spolehlivě zabrání tvorbě a usazování nového vodního kamene a stávající tvrdé inkrustace i měkké nánosy, postupně vyčistí. Spolehlivost a vysoká účinnost je dána novým principem - řízenou destrukcí krystalů minerálních solí na nanokrystaly. Proces je podobný rozpouštění vloček sněhu na kapky vody, které již nemají schopnost se vázat a vrstvit a volně prochází systémem až do odpadu. Výhodou je absolutní bezúdržba, žádné náklady na provoz a vysoká účinnost úpravy při zachování kvality pitné vody.

Umístění a kapacita

Umístěním na patu objektu (za fakturační vodoměr, čerpadlo) ošetřuje opravna Anticalc® PLUS 2010 veškeré rozvody, odbočky, koncová zařízení vč. praček, myček, kotlů, koupelen, WC a kuchyní i odpadů najednou. Základní verze úpravny má kapacitu 3 000 litrů/hodinu. U objektů s větší spotřebou umožňují paralelní montáže optimálně dimenzovat úpravnu (6000, 9000.. litrů/hodinu) tak, aby náklady na její pořízení byly co nejnižší. Komplexní návrh technického a cenového řešení pro zájemce provádí zdarma technické oddělení společnosti GEOCENRUM Teplice.

foto

Úspory

Škody na majetku v bytě, v domě, provoze apod. vznikají všude, kde obsah minerálů ve vodě přesahuje hodnoty 1,25 mmol/l resp. 7dH. Finační ztráty na výměnách stoupaček, údržbě, opravách, snižování životnosti zařízení a ohřevu vody z důvodu vápenných úsad, jdou v jednotlivých domácnostech do tisíců a ve středně velkých objektech (do 40 bytů) do desetitisíců ročně.

Největším přínosem úpravny Anticalc® PLUS 2010 je, že udržuje čistá všechna topná tělesa na ohřev vody, praní, mytí… Již slabý povlak 4 microny vápníku (dokonalý izolant) na tělesech a teplosměnných plochách boilerů a kotlů snižuje jejich účinnost až o 30%.
Také úspory desinfekční a čistící chemie či změkčovadel nejsou zanedbatelné.

nanoVyčištění zaneseného potrubí

Namontováním úpravny na patu objektu dochází nejen k zastavení tvorby nového vodního kamene, ale také i postupnému odstraňování stávajících nánosů vodního kamene z rozvodů. Pokud voda alespoň trochu teče, tak se potrubí dočistí. Starší rozvody se nemusí měnit, což šetří desetitisíce v rodinných domech a statisíce v panalácích, hotelech, školách apod.

fotoHygiena, zdraví

Kromě ztrát v penězích, jež jsou prokazatelné, je potřeba si uvědomit, že vápenatý povlak vnitřku rozvodů či povrchů dřezů, sprch či van je semeništěm bakterií (např. legionela). Dráždí suchou kůži, ekzémy i vlasy. Narušuje textilní vlákno, usazuje se na rostlinách apod. To vše je vyřešeno. Upravená voda se chová jako měkká. Největší výhoda této fyzikální úpravny ovšem spočívá v tom, že i když účinně likviduje úsady vodního kamene, zároveň neznehodnocuje pitnou vodu tím, že by z ní odebírala tolik potřebný vápník a hořčík.

Úpravna vody systémem Anticalc PLUS 2010 je určena pro užívání v pitné vodě dle legislativy ČR i EU.

Spolehlivost

Anticalc® PLUS 2010 je mimořádně spolehlivá fyzikální úpravna. Pracuje i tam, kde jiné systémy selhaly.
Bez údržby a s nezměněnou účinností pracuje desítky let. Díky ověření na mnoha tisících instalací po celé ČR, poskytuje společnost GEOCENTRUM Teplice záruku vrácení peněz. Dnes máme vysoké nároky na užívání pitné i technologické vody. Na čistotu a hygienu, dokonalou funkci rozvodů a zařízení na vodu, úspory i ekologii. Anticalc PLUS 2010 vám zajistí komfort užívání studené i teplé vody a úsporu vašich nákladů ihned po jeho namontování.

Likvidace vodního kamene v budovách se stává samozřejmou součástí ekologických a energeticky šetrných staveb v Evropě i České republice. Nebraňte se informacím a objednejte si bezplatnou konzultaci pro váš dům z celé ČR, na zákaznické lince Geocentra tel. 800 100 731.

jednatelka PhDr. Dagmar Králová
tel.: 777 074 419


GEOCENTRUM s.r.o.
Zelená 2870, 415 01 Teplice
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
bezplatná linka: 800 100 731
www.anticalc.cz

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:36 )