• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

LACOBEL & MATELAC - Nové barvy odrážejí nové trendy

Tisk Email

agc01

 Sklo je ideální materiál pro všechny interiéry, které chtějí na první pohled sdělit, že jdou s dobou nebo že ji dokonce předběhly. Společnost AGC  úzce spolupracovala s designéry a odborníky, aby přesně definovala  nadcházející trendy v interiéru. Výsledkem pak byla klíčová slova - autentičnost,  tradice a přirozenost.

agc02Nové trendy v designu se odrážejí ve spojení jedinečných škál lakovaných skel, lesklého skla Lacobel® a saténového skla Matelac® od společnosti AGC Glass Europe. Výrobní proces společnosti AGC zaručuje vždy stejné opracování povrchu, čímž je zajištěno dokonalé přilnutí laku ke sklu. Všechny laky pro skla Lacobel a Matelac jsou šetrné k životnímu prostředí.  
Lacobel® je ploché sklo float pokryté na jedné straně vysoce kvalitním lakem, má neprůhledný vzhled s působivým efektem.
Matelac® je ploché sklo float, u kterého je jedna strana matovaná nástřikem kyseliny a druhá lakovaná nebo postříbřená (Matelac Silver), má barevný saténový vzhled.
Objevte škálu 37 barev (25 barev skla Lacobel a 12 barev skla Matelac), včetně 5 nových, které mohou vytvořit současný moderní interiér: modrošedá, sytě žlutá, přírodně hnědá, petrolejově modrá a autentická antracitová. Nové barvy perfektně doplňují surové materiály, textury dřeva, ručně vyrobené předměty a umožňují překvapující kombinace a perspektivy. Ploché sklo lze využít v interiérových aplikacích mnoha způsoby - například na obklady stěn, příčky, nábytkové sklo, posuvné dveře a obložení kuchyňských linek. Škály Lacobel® a Matelac® kombinují čistý současný vzhled a snadnou údržbu s vysokou odolností proti skvrnám. Skla všech barev mohou být použita i ve vlhkém prostředí, například v koupelnách a kuchyních.

Vždy něco navíc…

agc03Ke zvýšení bezpečnosti lze na lakovanou stranu skla použít bezpečnostní fólii SAFE, která umožňuje lepší ochranu v případě rozbití a zamezuje vzniku zranění nebo škod. Zároveň může tato fólie splňovat ochrannou funkci ve vlhkém prostředí.
Skla Lacobel® jsou též k dispozici s AntiBakteriální úpravou, která rozšiřuje jejich použití v prostorách s přísnými hygienickými nároky - v koupelnách, ordinacích atd.
Do škály dekorativních skel společnosti AGC patří také Lacobel® T. Toto vysoce kvalitní kalitelné lakované sklo nabízí nejen veškeré výhody skla Lacobel® (lesklý povrch, intenzivní barvy, optické zvětšení prostoru, barevná stabilita atd.), ale také možnost širšího spektra využití díky kalitelnému provedení. Lacobel® T je ideální nejen pro použití v interiéru, ale i v exteriéru budovy či domu. Lacobel® T je k dispozici ve čtyřech barvách, které jsou v souladu s moderními barevnými trendy - jde především o barvu černou a zářivě bílou.

Najděte si vlastní styl

Široká paleta barev a povrchových úprav umožňuje vytvoření jakékoliv nálady - od čistého a svěžího minimalismu (bílý lesk a namodralý mat) až po okázalý luxus (černý lesk a metalické barvy). Jde jen o to vybrat takovou polohu, která náležitý dojem vyvolá.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:39 )