• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Nadčasový nábytek Jitona

Tisk Email

 jitona01

JITONA Design Collection, to je český designový nábytek a koncept bydlení jako dělaný právě pro vás. Klidně dejte všem najevo svůj názor: MŮJ DOMOV = MOJE ŘEŠENÍ. Tady rozhodně nemusíte slevovat ze svých nároků na design a vysokou kvalitu. Tato kolekce nábytku navíc přináší chytrá řešení a především záruku dobré značky.

jitona02Najděte si svůj styl

Nábytek této kolekce vystihuje mladý životní styl s individuálním řešením naplnění touhy po vlastním uspořádání bydlení – skutečného domova. Díky kombinovatelnosti nábytku mezi ložnicí a obývacím pokojem a jeho prostorové flexibilitě, nabízí JITONA Design Collection něco pro každého. Ať už hledáte kompletně nové bytové vybavení nebo jen některé designové kousky, které pozdvihnou stávající interiér, tady je určitě najdete! Vyberte si design a za krátkou chvíli se už můžete těšit z nově vybaveného bytu značkovým designovým nábytkem. Díky nadčasovému designu, vysoké kvalitě materiálů a demontovatelnosti, vás nábytek může provázet po dlouhý čas.

jitona04Dlouholetá tradice zaručuje kvalitu

JITONA a.s. zaujímá významné postavení na evropském trhu nábytku. Je největší českou firmou vyrábějící a exportující nábytek a zejména ložnice.
Společnost JITONA a.s. navazuje na tradici nábytkářských firem Tusculum Rousínov a Spojených umělecko průmyslových (UP) závodů Brno, založených v roce 1920. Důkazem o mimořádném postavení předchůdců dnešní firmy JITONA je fakt, že v roce 1937 byly Spojené UP závody největší firmou výrobějící nábytek v Evropě. Historie samotné společnosti JITONA a.s. sahá do roku 1951, kdy byli sloučeni drobní výrobci nábytku z Jižních Čech do státní společnosti nazvané „Jihočeské továrny nábytku“, která tak navázala na více než stoletou historii výroby nábytku v tomto regionu.
V současnosti je výroba koncentrována do tří závodů. V závodě Soběslav je vyráběna dýhová sesazenka pro celou společnost a dále dýhované a laminované sortimenty. Klatovy jsou technologicky nejmodernějším závodem. Je zde soustředěna hromadná výroba dýhovaných RTA (tj. určených k montáži zákazníkem) sortimentů. Závod Třebíč se specializuje na výrobu nábytku z masivu a částečného masivu a vyrábí zejména ložnice.

Český výrobce nábytku JITONA uvedl na trh prostřednictvím svého nového katalogu pro sezónu 2012/2013 tři zásadní novinky v oblasti dýhovaného nábytku, které vzešly z její dlouhodobé spolupráce s renomovanými designéry Miro Pištěkem a Michaelou Procházkovou.

Model PARDON!

je harmonickým designovým dílem, které spojuje obývací pokoj a jídelnu. Nese osobitý rukopis Miro Pištěka, je plný originálních nápadů s neobvyklými, avšak velmi chytrými řešeními. Za všechny lze jmenovat skryté zásuvky uvnitř komody nebo možnost rozšířit jídelní stůl, který je již prostřený.

Ložnice Elodie

Typickým znakem ložnice Elodie v řadě JITONA Design Collection je měkký oblouk. Nejvýrazněji je vykreslený v čele postele, ale promítá se dále i na zásuvkách nočních stolků a komod. Jedná se o velmi variabilní systém s 3 různými podnožími a 5 čely postelí. Model Elodie navrhla Michaela Procházková a vyrábí se v ořechové dýze nebo v dýze světlého dubu.

Obývací pokoj Abby

charakterizuje především vzdušnost všech sestav. Skříňky jsou buď zavěšené nebo stojí na elegantních tenkých nožkách a téměř levitují. Jeho lehkost podtrhuje příjemné ambientní osvětlení TV panelu.

jitona03
 

 www.jitona.cz

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:40 )