• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Kalené sklo před krby a pod kamna

Tisk Email

konig01

Už se nemusíte spokojit s plechovou podložkou pod vašimi kamny. Mnohem lépe vypadá podkladové sklo. Jde o vkusné řešení pro moderní domy i rustikální interiéry. Díky speciální úpravě při výrobě odolá sklo pod kamna poškození i tepelným změnám. Na výběr máte z mnoha možností typů i tvarů.

konig02Bezpečnostní podložka je nutnou součástí kamen. V minulosti nejvíce používaný plech má však velkého konkurenta. Nahrazuje ho podkladové sklo. Vyhovuje totiž stejným nárokům na bezpečnost, navíc je ale hezkým doplňkem. Skvěle se přizpůsobí stylu majitele domu a při posezení u kamen nebo u krbu tak nikoho neruší pohled na plech.

Funkce a výhody tvrzeného skla

Hlavní funkcí podkladového skla je chránit prostor před a pod kamny či krbem. Na podlahu se nedostanou rozžhavené uhlíky ani nečistoty. Jak je to ale s vaší bezpečností? Nebojte se, tvrzené sklo je velmi odolné nešetrnému zacházení, a to díky technologickému postupu výroby skla.
Při výrobě se zahřeje na velmi vysokou teplotu a poté se rychle zchladí. Tato úprava kalením zajišťuje také odolnost proti prasknutí při tepelném šoku. Kdyby se přece jen sklo rozbilo, rozláme se na malé tupé kousky. Možnost pořezání je tak předem vyloučena.
Podkladové sklo se dodává v několika tloušťkách, nejčastěji 6 mm a 8 mm. Jeho minimální nosnost činí 200 kg a pomocí speciální podložky se dá ještě zvýšit. V nabídce jsou desítky různých tvarů. Pokud se nespokojíte s čirou variantou, vyrábí se také pískované, hnědé nebo grafitové provedení s trapézovou i fazetovou leštěnou hranou. Díky broušení na nášlapných hranách nemůžete zakopnout ( fazeta ).

konig03Atypický prostor si žádá originální návrh !

Máte atypický interiér nebo vás napadlo osobité řešení skla před kamna? Nechte si ho vyrobit přesně podle přání. Stačí hrubý nákres vaší představy. Se sklem je možné dělat divy. Poradíme si s různými elipsami, výřezy i otvory. Překvapí vás, že designová ozdoba podle vašeho návrhu je opravdu cenově dostupná.
Sklo dodává vašemu krbu nádech luxusu. Podkladové sklo nemusí být jediný doplněk vašeho krbu. V nabídce kamnářství König jsou i moderní koše na dřevo z kaleného skla i krbové nářadí. Tyto doplňky jsou nejen potřebné pro každodenní funkci topeniště, ale jsou i designovou součástí.
A jak je to s údržbou? Tvrzené sklo před krb doladí útulnou atmosféru společně strávených večerů, zároveň je velmi praktické. Čistí se běžnými úklidovými prostředky. Silikonové těsnění navíc zabrání, aby se pod sklo dostaly nečistoty a prach. Všechny tyto výhody dělají z tvrzeného skla ideální podložku pod krbová kamna.

Tradice snoubená s kvalitou

Dnes již třetí generace kamnářů KÖNIG přesvědčuje zákazníky o kvalitě výrobků a služeb. Firma Kamnářství Vilém König byla založena v Novém Oldřichově, kde majitel vytvořil malou galerii kamnářství. Deset let měl prodejnu v České Lípě a v roce 2006 se přestěhoval do Benešova nad Ploučnicí. V prodejně jsou vystaveny krby, kamna, krbová kamna, různá přenosná topidla a grily a nabízen je veškerý kamnářský materiál. Prioritou  jsou zdravé hypokaustové systémy vyzařující sálavé teplo. Společnost skloubí požadavky a přání klienta s typem stavby tak, aby byl klient spokojen a vybrané topidlo splnilo svůj účel. Vilém König zaměstnává pět řemeslníků a spolupracuje se specialisty, kteří některé zakázky přímo realizují nebo zajišťují určitou část výroby. Novinkou je vlastní vývoj se zaměřením na technickou přípravu teplovodních spotřebičů, zejména pro krbové vložky a krbová kamna. 

Kamnářství Vilém König
Českolipská 208
Benešov nad Ploučnicí
Tel. a fax: 412 513 580
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.kamnarina.cz

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:39 )