• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Specialista na vytápění dřevem, peletami a plynem.

Tisk Email

topel01

 Společnost TOP-EL, spol. s r. o. Byla založena  roku 1996. Zastoupením evropských výrobců Nordica-Extraflame, Piazzetta, CERA-design   a  Save  získala  silný potenciál pro prodej špičkových výrobků v oboru ekologického vytápění. Na českém trhu zaujímá stále  jedno z předních míst.

 Nordica - extraflame

topel02Firma  Nordica-Extraflame,  je nejrychleji  se rozvíjející společnost v Evropě. Plně se zapojila do iniciativy zlepšení ovzduší a ekologie a  její tři moderní  továrny  ji  řadí  mezi největší evropské výrobce. Výrobní program je velmi rozsáhlý. Najdete zde kamna litinová  sálavá, dvouplášťová  kachlová,  ale i kuchyňské sporáky a krbové vložky na dřevo. Progres zaznamenaly výrobky s teplovodním výměníkem, jako odpověď na vysoké ceny elektřiny a plynu. Nový trend  firmy Extraflame udávají kamna a vložky na pelety jak teplovzdušné, tak  s teplovodním výměníkem pro  automatizované vytápění bytů, domů, chat a chalup.
S výrobky Nordica-Extraflame  získáte bytelné produkty s vysokou účinností a nízkými emisemi CO2. Příkladným servisem  a dodávkou náhradních dílů máte jistotu dlouhého a bezstarostného používaní.

Piazzetta

topel03Firma Piazzetta je  výrobce designových kamen, krbových vložek na dřevo, pelety a plyn. Piazzetta je také výrobce originálních kachlových a mramorových krbových obkladů. Většina výrobků se pyšní patentem pro vyústění teplého vzduchu při zemi – systém Multifuoco a vnitřním obložením spalovacího prostoru keramikou ALUKER s vysokou teplotní odolností. Nádherné jsou moderní krby na plyn. Kdo hledá originalitu, design a vysokou kvalitu jsou výrobky Piazzetta tím pravým. 5 let garance je toho důkazem.

CERA - Design

Společnost CERA –Design se řadí k prestižním německým  výrobcům kamen v originálním moderním pojetí. Zejména veliká prosklení u dvířek ukazují hru plamenů ohně v celé výšce. Pro nízkoenergetické domy se vyrábí serie  velkých kamen s akumulačními deskami, které umožňují  nepřetržité topení s přikládáním dřeva jednou za 12 hod.

 Save

Firma SAVE je výrobcem kouřovodů. Vysokoteplotně odolný smalt chrání kouřovody oboustranně.
Tato skleněná vrstva zamezuje korozi ocele a dělá z ní nezničitelný výrobek. Barevná stálost a přijatelná cena a dlouhá životnost je velkou předností těchto rour.
Všechny výrobky, které nabízíme jsou nadstandardně kvalitní s  malou spotřebou paliva, vysokou účinností, nízkými hodnotami emisí CO2 a dlouhou životností.

Předvedeme výrobky v plném provozu

Moderní firemní obchod  se sklady a pohodlným parkováním  jsme pro vás otevřeli  v roce 2010. Naší snahou bylo ukázat co největší množství výrobků firem, které zastupujeme. Dvanáct nainstalovaných komínů  nám umožňuje  předvádět mnoho výrobků v provozu po celý rok a odborně školený personál a příjemné prostředí čeká jen na vaši návštěvu.
Pokud plánujete koupit kamna či krbovou vložku, je náš odborně školený tým zaměstnanců připraven vám pomoci při výběru.  Vaše spokojenost je naší povinností.

Karla  a Jiří Čihákovi
majitelé firmy

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:43 )