• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Internetové magazíny

Tisk Email

Internetový magazín pro nastávající maminky

inmag01Plánujete miminko? Víte o svém těhotenství jen krátce? Těšíte se a máte zároveň obavy? Jste na správné adrese.

Najdete zde plno rad, informací o těhotenství – průběhu, zdravotních komplikacích, zdravém stravování, typy na akce pro těhulky, příprava výbavičky, recenze knížek pro nastávající maminky, vše kolem porodu a prvních dnech s miminkem doma, až do prvního roku vašeho děťátka.

Web má velice krásnou grafiku a je přehledně řazen do rubrik.

Popovídejte si s ostatními těhulkami v diskuzním fóru.

Přijďte se s námi podělit o vaše zážitky z jiného stavu. Určitě nebudete litovat. Těšíme se na Vás.

Více na www.MojeBrisko.cz


Internetový magazín pro maminky o dětech do 3 let

inmag02Nevíte si rady se svým batolátkem? Hledáte inspiraci pro všední i nevšední dny? Chcete se odreagovat od dětí, něco příjemného si přečíst a dozvědět se mnoho zajímavých informací?

Na webu najdete typy, jak zvládnout péči o batole, jaká jídla pro něj připravovat, recenze knížek pro děti, akce pro rodiny s dětmi, pohádky, říkadla a hry pro rozvoj vašeho dítěte.

Diskutujte s ostatními maminkami v diskuzním fóru.

Přispějte svým názorem, příběhem ze života. Těšíme se na Vás.

Více na www.NaseBatole.cz


www.Predskolaci.cz

inmag_03Máte doma předškoláka? Chcete rozvíjet jeho inteligenci a správně ho připravit na vstup do první třídy základní školy?

V magazínu Předškoláci naleznete rady a tipy pro rozvoj, vzdělávání a přípravu dětí pro vstup na základní školu. Návštěva webu pro Vás bude určitě přínosem.

Pro učitelky mateřských škol: doplňování tzv. „zásobníků“ písní, her a říkadel, která jsou nedílnou součástí při každodenním plánování výchovného procesu a plnění Školního vzdělávacího programu (ŠVP) ve všech mateřských školách a centrech pro děti. Přehledné rozdělení námětů do jednotlivých oblastí jako výtvarné, literární, rozvoj rozumového poznání a pohybových aktivit pro děti. Pro rodiče (nepedagogickou veřejnost): Díky inspirativním námětům v oblasti literární, výtvarné, pohybové, ale i zdravotní se každodenně prohlubuje vztah matka (rodič) a dítě v tom nejdůležitějším období formování dětské osobnosti. Důležité rady v oblasti péče o zdraví dítěte (správný psychický rozvoj dítěte) nebo rady maminkám před nástupem dítěte do mateřské školy.

Na těchto internetových stránkách si můžete zdarma stáhnout a vytisknout pracovní listy, omalovánky, elektronické knihy nebo pexeso. Ke stažení zde: http://www.predskolaci.cz/?page_id=12017

Magazín o vaření a zdravé výživě

www.ZdravaVyziva.info

inmag06Vaříte rádi, hledáte stále inspiraci? Chcete vařit z dostupných potravin, klasická česká jídla, ale občas si dáte pohanku, cizrnu nebo červenou čočku? Tak je tento web přímo pro vás. V případě, že trpíte nějakým onemocněním a musíte držet dietu i na to jsme připraveni. Dozvíte se jaké potraviny jíst, čemu se vyhnout, na co si prostě dávat pozor.

Recepty jsou zařazeny podle rubrik, takže každý si přijde na své. Dozvíte se informace o gastroakcích, které se konají ve vašem okolí, dále zde najdete kurzy vaření, na které se můžete přihlásit.

Hledáte vhodnou kuchařku a nevíte, jakou si vybrat? I to Vám pomůžeme vyřešit. V našem magazínu jsou publikovány recenze na kuchařky, ale i knihy o zdravé výživě a dietách.

V případě, že hledáte novinky, zajímavosti ze světa gastronomie, i na to máme odpověď. Přijďte nás navštívit a když se Vám naše stránky budou líbit, doporučte je svým známým.

Těším se na vás. Více na http://www.zdravavyziva.info

MojeZdravi.org - Magazín o zdraví

inmag_05Magazín o zdraví je určen pro celou rodinu. Chcete se dozvědět něco z historie medicíny? Sháníte knihu o zdraví? Knihy jsou přehledně řazeny podle vydavatelství, které danou knihu vydalo. Trpíte nějakým onemocněním a chcete se o něm dozvědět více? Máte děti a nevíte si rady s jejich zdravotními komplikacemi? Dozvíte se zde i řadu informací z oblasti péče o děti - těhotenství, porod, šestinedělí. Články jsou přehledně řazeny podle rubrik. Najdete zde i informace o lázeňských procedurách, wellness programech i cvičení.

Více na www.MojeZdravi.org

Líbí se Vám naše magazíny? 
Doporučte je svým známým. Děkujeme. 
Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:44 )