• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Kosmetická koncepce - Chris Farrell

Tisk Email

farel01

Kosmetické salony by měly nabídnout nejen kvalitní ošetření pleti podle požadavků zákaznic, ale také kvalifikované poradenství. Špičkové kosmetické salony dávají svým zákaznicím něco víc, než jen krátkodobé "zkrášlení". Součástí skutečně kvalitního ošetření musí být konzultace, při kterých se zákaznice dozvědí, jak o svou pleť pečovat.

 Prvním krokem je vždy správná diagnostika, při které kosmetička zjistí stav pleti a příčiny případných problémů pleti dané zákaznice, které mohou být velmi rozmanité a různorodé. Dobrá kosmetička ví, že aktuální stav pleti závisí na tělesných dispozicích, věku, fyzické kondici a typu pleti. K tomu přistupují povětrnostní vlivy závisející na ročním období, stres, životospráva, kouření a podobně.
Používání univerzálních kosmetických produktů, často podle zásady „čím více, tím lépe“ zpravidla nemá žádoucí efekt. Proto je nutné aplikovat vždy speciální kosmetické prostředky, které skutečně účinkují na danou pleť a které zaručí zlepšení současného stavu pleti. Mezi takové kosmetické prostředky patří výrobky společnosti Chris Farrell.farel02
Společnost, kterou založila významná německá kosmetická odbornice Chris Farrell před více než 40 lety, vyvinula nejen vlastní specializované řady kosmetických produktů, ale také aplikační postupy, založené na holistických poznatcích zdůrazňujících význam provázanosti tělesné kondice a zdravotního stavu s fyziologickými funkcemi organismu. Pleť je citlivé ústrojí s vlastními potřebami, proto vývoj kosmetických prostředků a způsob jejich aplikace vychází z přirozených vlastností a funkcí pokožky. Mnohaletá zkušenost je zárukou vynikající kvality kosmetických produktů značky Chris Farrell. Optimální složení kosmetických produktů s vyváženým poměrem jednotlivých substancí zaručuje jejich maximální účinnost. Složení produktu je vždy zaměřeno na řešení konkrétních potřeb pleti, pro které je daný prostředek určený. Společné pro všechny produkty je využití speciálních přírodních surovin v optimální koncentraci, které jsou zpravidla rostlinného původu. Při výrobě nejsou přidávány konzervanty. Výrobky značky Chris Farrell neobsahují minerální oleje, parafíny a vazelínu. Co je tak zvláštního na kosmetické koncepci Chris Farrell? Její motto zní:

„Existují stovky kožních problémů, ale je jen jedna zdravá pleť.“

Je to koncepce založená na zdůraznění významu provázanosti celkového stavu organismu a funkčních vztahů mezi jednotlivými částmi těla. Zdravotní stav celého těla a fyzická kondice se projevují na stavu pleti. V praxi se kosmetičky setkávají s mnoha problémy pleti a je nutné hledat jejich příčiny. Viditelné znaky na pokožce nejsou jediným a rozhodujícím faktorem, je potřeba zjistit důvody těchto vnějších projevů. Koncepce Chris Farrell v kosmetické péči znamená, že každý přípravek se aplikuje cíleně. Z celkového množství kosmetických produktů je nutné vybrat takový, který odpovídá dané potřebě. Dále je třeba si uvědomit, že odstranění konkrétního problému pleti je zpravidla dlouhodobý proces. S tím by se měla ztotožnit i zákaznice. Mimo to je důležité, aby se používaly vždy takové přípravky, které jsou spolu vzájemně v souladu. Účinek jednoho aplikovaného produktu nemá potlačovat účinky jiného, naopak je vhodné vybrat takové přípravky, které své účinky zvyšují.

Zdravá a aktivní pleť

Chris Farrell, která je autorkou efektivní fyziologické kosmetické koncepce, prosazuje zásadu, že kosmetické postupy tvoří celek s mechanizmem rovnováhy vzájemných vlivů v těle a jeho orgánech. Nejdůležitějším principem je udržení normálního (zdravého) stavu pleti nebo navrácení problémové pleti do normálu. Pouze zdravá pleť je schopná si udržet obranyschopnost proti vnějším vlivům. To je zlaté pravidlo jak udržet zdravou a aktivní pleť po co nejdelší dobu.

Řady produktů Chris Farrell

Pracovat v souladu s koncepcí Chris Farrell znamená, že se aplikuje každý přípravek cíleně. Kosmetika značky Chris Farrell je výjimečné spojení kreativity a vědy:
    1) pečlivé výzkumy příčinných souvislostí fyziologických procesů;
    2) znalosti reakcí pokožky na účinky působení přípravků;
    3) uplatnění mnoholeté zkušenosti v aplikovaném výzkumu i ve výrobě.
Pleť, stejně jako všechny ostatní živé orgány, potřebuje určitý čas na přizpůsobení a aklimatizaci. Při prvním ošetření pokožky kosmetickými prostředky značky Chris Farrell se může projevit zčervenání případně svědění, což je příznakem účinného působení při vytěsňování škodlivých látek z pleti. Produktové řady značky Chris Farrell mají široké uplatnění. Liší se tím, na co jsou zaměřeny a pro jakou cílovou skupinu jsou určeny - od základní řady pro běžné ošetření různých typů pleti, přes řady určené pro problémovou pleť až po luxusní řadu pro přecitlivělou a stárnoucí pleť.
Kosmetika značky Chris Farrell je určena pro práci v kosmetických salonech i pro následnou domácí péči. V kabinetním i v zákaznickém balení ji na český trh uvedla společnost Studio Oliva s.r.o., která je výhradním dovozcem vysoce kvalitních kosmetických produktů této německé značky.

Zdravé opalování

farel03Mnoho lidí si přeje mít do bronzova snědou pleť. Jenže intenzivní opalování v létě a návštěvy solárií v zimě na kvalitě pokožky nepřidají. Jak to vyřešit? Jedním z účinných způsobů, jak zajistit požadovaný odstín pokožky, je aplikace „samoopalovacích“ prostředků. Účinné přípravky britské provenience značky He-Shi jsou založeny na bázi kyseliny dokosahexaenové (DHA), přírodního prostředku, který se získává z rybího tuku. Aplikace přípravků He-Shi ve třech krocích změní odstín pokožky bezpečně a bez škodlivých účinků. V prvním kroku se povrch upraví jemným peelingem. Za sucha nebo například pod sprchou se pokožka speciálním přípravkem připraví. Druhým krokem je vlastní aplikace samoopalovacího přípravku, který rychle zasychá. Odstín lze ztmavit tím, že přípravek aplikujeme ve více vrstvách. Při třetím kroku se barva zvýrazní a zklidní hydratačním přípravkem.  Metoda samoopalování za použití přípravků značky He-Shi je vhodná na obličej i na celé tělo a může se aplikovat u žen i mužů. Lze ji použít úspěšně doma, ale nástřiky se provádějí i profesionálně. Přípravky mají dlouhodobý účinek a jsou stálobarevné. V sortimentu He-Shi také specifický přípravek  s krátkodobým účinkem, který je vhodný pro okamžitou úpravu barvy pokožky například před návštěvou plesu, na svatbu a podobně. Ke sjednocení barevného odstínu pleti obličeje je vhodný bronzový pudr, kterým získá pokožka zlatavý nádech. Veškeré přípravky značky He-Shi pro zdravé „opalování“ včetně celé řady přípravků pro snadnou aplikaci dodává v České republice společnost Studio Oliva s.r.o.


Olga Hradecká
Studio Oliva, s.r.o.
Sokolovská 95
Praha 8 – Karlín
www.studio-oliva.cz
www.omio.cz

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:45 )