• 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/747728primigi.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/306352cas.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/760163bpp.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/587044mettinum.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/826178matej.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/475076jitona.jpg http://www.modnitrendy.com/components/com_main2_photoslide/images/thumbm/609406model2014.jpg

Doporučené články

  • 0
  • 1
prev
next

Jaký materiál povlečení je nejvhod

News image

Ložní povlečení české výroby - SVOBODA LINEN, s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního ložního povlečení, které v České republice i v z...

Číst dále

Rozkládací postel šikovné řešení ne

News image

JMP Studio zdravého spaní se specializuje na nabídku postelí, rozkládacích postelí a ložnic. Najdete zde i širokou nabídku kvalitn...

Číst dále

Kvalitní kuchyně na míru ...

News image

Představujeme Vám společnost HEVOS interiér sídlící v Zábřehu na Moravě kdy od jejího vzniku uplynulo již 25 let. Za tuto dobu si ...

Číst dále

Když Clinton Dahl zařizoval svůj dů

News image

Když Clinton Dahl zařizoval svůj nový dům ve funkcionalistickém stylu, přesně věděl, co chce, ale měl problém najít ty správné kou...

Číst dále

Záplava módy

Tisk Email
 visage VII
Listopad byl ve znamení módy nejen v Paříži, ale i u nás. Návštěvníky jsme přivítali v Restauraci Podkova na Koželužské ulici v Olomouci, kde mohli obdivovat modely značek a firem, které už u nás mají své jméno nebo se o nich teprve začíná mluvit. Restaurace Podkova se v poslední době vyznamenává nejen jako útulné prostředí, kde si můžete dát skvělý oběd či večeři, ale můžete se najíst v romantickém nádechu slavných filmových scén ….večeře při svíčkách a zvucích klavíru. Atmosféra je pak okouzlující a lépe vám i chutná.
visage 1
Ale nyní se vrátíme k přehlídce Visage, která se letos konala v této restauraci podruhé. Celkově ale už má sedmičku za sebou a je stále zajímavější. Přehlídku Visage VII zahájily extravagantní modely návrhářky Brigity Ročňákové. Byly navrženy pro finále čtvrtého ročníku Miss Příbramska 2011 a jako pokaždé, jsou modely návrhářky Brigity nepřekonatelné svou nadčasovostí.
visage 2Společnost Triola předvedla především dámám, jaké spodní prádlo je pro nadcházející rok to IN. Převládala tradiční černá a červená a do popředí se dostává i oblíbená barva slonová kost. Kolekci zimního sportovního oblečení uvedla firma Ivaso, která zastupuje na trhu známou značku Maier sports a Snowlife.
visage 3Z Konic se nám přijela představit významná společnost Moděva. Jejich modely jsou známé po celé Evropské unii. Nám přivezli ukázat kolekci Business 2011/2012 - dámské kostýmky i krásné kašmírové kabátky. Popularita této společnosti roste rok od roku. Kvalita, značka a prestiž je to, co dnes zákazník vyhledává. Na přehlídce Visage nechyběla ani společenská móda Salonu Chantal, který nabízí nejen svatební módu, ale pro blížící se období plesů představil šaty, ve kterých budou dámy nepřehlédnutelné.
visage 4Prodejna Underwear je známa prodejem spodního prádla a to nám zde i předvedla. Rozmanité modely kde se střídalo negližé s košilkami a župánky se návštěvníkům líbilo a věřte bylo na co koukat. Byli jsme velmi rádi, že jsme mohli v Olomouci přivítat ještě jednoho módního návrháře, který se již nyní může chlubit úspěchy ve své branži. Proslavila ho, mimo jiných, Zlatá prostějovská jehla 2010. V Prostějově se koná každým rokem a každým rokem se na oděvním trhu objeví několik nováčků o kterých je třeba se zmínit.
visage 5Martin Havlíček představil kolekci originálních modelů, které za život můžete spatřit opravdu jen jednou. Co šaty – to originál souhry jemné látky, jedinečného střihu, jemné extravagance, hebké paličkované krajky či korálkové výšivky.
visage 6
Všechny tyto modely jsme mohli obdivovat na jednom jediném místě v Olomouci a to 23.listopadu v prostorách Restaurace Podkova. Tato událost nebyla ovšem jen o módě. Již podruhé zde proběhlo vyhlášení soutěže Nová Visage. Již podruhé mohly soutěžící dámy hubnout pod bedlivým okem Poradenského centra Vital a všem se to dařilo.
visage 7
Poděkování patří i předvádějícím modelkám od Agentury Hit, kadeřnici Petře Flachsové a o líčení i vizáž se postarala paní Petra Palánková a Petra Hammer Papajová. Poděkování patří též sponzorům jako je oční klinika Gemini, Kardioline, Bezplatná insolvenční poradna, Parfums.cz, rádio Čas, Orsay, Mudr. Alexandr Šimek, fitness Don Pedro, Agro-la s.r.o.. A co na závěr? Budeme se těšit, s čím nás móda překvapí další rok.
V.K.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 Červenec 2016 10:48 )